BIEG BLOOD BROTHERS RUN W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

0
16

W sobotę 6 kwietnia od godz. 10.00 odbędzie się bieg Blood Brothers Run w Parku Zdrojowym w Konstancinie.

W jego ramach odbędą się trzy biegi: na dystansie 2.5, 5 i 10 kilometrów. Formuła zawodów na dystansie 2,5 km będzie bardziej swobodna. Będą mogły brać w nim udział całe rodziny z dziećmi oraz osoby niepełnosprawne (będą one mogły wystartować w rzeczonych zawodach na 2,5 km), ale z jednym zastrzeżeniem – poruszać się będą mogły wyłącznie na wózkach aktywnych.
Ambasadorami biegu są m.in. Małgorzata Lewińska, Marek Siudym, Michał Milowicz, Aleksandra Linda, Karolina Szymczak, Tomasz Włosok i wielu innych. Cena pakietu startowego w Biurze Zawodów: 100 zł. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna, p. Kazimierz Jańczuk. Organizatorem biegu jest DEM’a Promotion Polska.

Redakcja piaseczno4u

Blood Brothers Run to nie zwyczajny bieg. Ta impreza ma uświadomić biegaczom, jak ważne jest oddawanie krwi, a krwiodawcom – że aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Do współpracy zaproszono szerokie grono celebrytów oraz mediów, aby mocno nagłośnić to wydarzenie i nadać mu wyjątkową rangę. W Polsce krew potrzebna jest co 15 sekund. Dołącz do nas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.