Blog zza krat. „Kradzież? Pobicie? Morderstwo? Każda z nas zrobiła coś strasznego”

0
11
Nie mają internetu, nie mają nawet komputera. Ale publikują swoje historie na niecodziennym blogu – stronie tworzonej zza więziennych krat. Historie wieloletnich wyroków za morderstwa, kradzieże, rozboje. – Każda z nas dopuściła się czegoś strasznego, tylko co dla każdego z was znaczy „coś strasznego”? Kradzież? Pobicie? Morderstwo? – zastanawiają się i próbują przetłumaczyć setkom internautów jak wygląda życie w Areszcie Śledczym Grochów….

Nie mają internetu, nie mają nawet komputera. Ale publikują swoje historie na niecodziennym blogu – stronie tworzonej zza więziennych krat. Historie wieloletnich wyroków za morderstwa, kradzieże, rozboje. – Każda z nas dopuściła się czegoś strasznego, tylko co dla każdego z was znaczy „coś strasznego”? Kradzież? Pobicie? Morderstwo? – zastanawiają się i próbują przetłumaczyć setkom internautów jak wygląda życie w Areszcie Śledczym Grochów.

Czytaj więcej http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/blog-zza-krat-kradziez-pobicie-morderstwo-kazda-z-nas-zrobila-cos-strasznego,473665.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.