Chodź na rower – wycieczka rowerowa do Czerska.

0
9

W ramach 5. edycji Chodź na rower – czyli akcji cyklicznych wycieczek z przewodnikiem, odbędzie się ostatnia już wyprawa na dwóch kółkach w niedzielę 20 sierpnia do Zamku w Czersku. Tradycyjnie odbędzie się ostatnia już wyprawa na dwóch kółkach w niedzielę 20 sierpnia do Zamku w Czersku. Tradycyjnie rowerzyści spotykają się o godz. 10.00 na rynku w Piasecznie.

Mieszkańcy gminy Piaseczno oraz sąsiednich miejscowości bezpłatnie mogą wziąć udział w akcji. ? Wystarczą tylko chęci i sprawny rower ? mówi Agnieszka Jarzębska-Isio, pomysłodawca projektu. ? Mamy nadzieję, że w tym roku również zaskoczymy cyklistów pokazując im nowe, atrakcyjne turystycznie miejsca, a tych na pewno w naszej okolicy nie brakuje.

Organizatorzy przygotowali kilka wycieczek. Rowerzyści odwiedzili już m.in. lotnisko w Gassach oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Teraz przed chętnymi, aktywnymi osobami ostatnia wycieczka 20 sierpnia do Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku (50 km).

Stałym punktem każdej wycieczki jest godzinna przerwa na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Każdy z uczestników wycieczek otrzyma również kamizelki odblaskowe.

Tempo wycieczek jest rekreacyjne. Organizatorem akcji jest Fundacja Violet Kiwi. Akcja dofinansowywana jest przez Gminę Piaseczno.
Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie akcji: www.chodz-na-rower.blogspot.com.

Organizatorzy zapraszają.

Redakcja piaseczno4u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here