DZIEŃ SINGLA W KINIE KONSTANCIN

0
15

W piątek 6 lutego odbędzie się Dzień Singla w Kinie Konstancin-Jeziorna. Będzie to filmowa niespodzianka nie tylko dla zakochanych. Wstęp wolny.

Wyjątkowy seans dla wszystkich, którzy chcą walentynki spędzić inaczej, stronią od wszędobylskich serduszek oraz przesłodzonych komedii romantycznych. Dzień singla to nie do końca poważne święto. To alternatywa, która ma pokazać, że bycie w związku nie jest jedynym sposobem na spędzanie czasu. Obchody dla wszystkich, którzy mają dystans do otaczającego świata, czasem chcą zrobić coś na przekór i mają poczucie humoru. Warto sprawić sobie prezent i przyjść do kina na film, który nie ocieka romantyzmem. Przyjdźcie solo lub w towarzystwie znajomych.

Miejsce: godz. 19.00, Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna.

Redakcja piaseczno4u

Ze względu na licencje do wyświetlania filmów organizatorzy nie mogą promować wszystkich tytułów publicznie. Mogą jednak zdradzić, że podczas seansu jego uczestnicy zostaną zabrani we wielką i piękną podróż po hedonistycznym i nostalgicznym Rzymie. Informacje o tytule filmu pod numerem (22) 484 20 20 lub mailowo: biuro@konstancinskidomkultury.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.