GEOPIKNIK W JÓZEFOSŁAWIU

0
50

W sobotę 12 maja o godz. 13:00 w Józefosławiu rozpocznie się GeoPiknik 2018.

Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie na terenie Obserwatorium Astronomiczno- Geodezyjnego Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu (ulica Ogrodowa 2).

Organizatorzy zapraszają.

Redakcja piaseczno4u

Jak co roku, każdy uczestnik Pikniku znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są dmuchane atrakcje, konkursy z nagrodami od naszych partnerów oraz gra terenowa. Studenci i mieszkańcy Józefosławia będą mogli sprawdzić się podczas gry w paintball laserowy. Naszymi stałymi atrakcjami są: słynna już GeoOlimpiada oraz konkurs centrowania przewidziany dla pasjonatów geodezji.

Nie zabraknie również wrażeń dla fanów sportu. Po raz kolejny zaplanowany jest turniej piłki nożnej, podczas którego wykładowcy Wydziału Geodezji i Kartografii zmierzą się ze studentami. W trakcie trwania wydarzenia zadbamy także o podniebienia przybyłych, zapewniając przysmaki z grilla, zimne piwo i nie tylko.

Organizatorzy tegorocznej edycji GeoPikniku: Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii ?Geoida?, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, Koło Naukowe Geodezji i Kartografii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.