GEOPIKNIK W JÓZEFOSŁAWIU 2019

0
22

W sobotę 1 czerwca w Józefosławiu od godz. 13.00 rozpocznie się coroczne święto studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Piknik tradycyjnie będzie miał miejsce na terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnym w Józefosławiu przy ul. Ogrodowej 2. W imieniu organizatorów zapraszamy na Geopiknik do Józefosławia.

Jak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku na najmłodszych oprócz dmuchanej zjeżdżalni i malowania twarzy czeka pokaz magika. Starsi uczestnicy będą zaś mogli wykazać swoje umiejętności w geodezyjnej grze terenowej czy paintballu laserowym. Pasjonatom geodezji gorących emocji dostarczy udział w GeoOlimpiadzie czy konkursie centrowania. Ponadto, po raz kolejny studenci stoczą zacięty bój ze swoimi prowadzącymi i wykładowcami podczas turnieju piłki nożnej. Nie zabraknie również smakołyków z grilla, wspólnego karaoke i zabawy tanecznej z DJ?em.

Organizatorzy tegorocznej edycji GeoPikniku: Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii „Geoida”, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, Koło Naukowe Geodezji i Kartografii.

Redakcja piaseczno4u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.