Improwizuj w Konstancinie

0
12

W poniedziałek 9 kwietnia w Konstancinie odbędzie się spotkanie Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Improwizuj – czyli świadomie akceptuj otaczającą Cię rzeczywistość.

Miejsce: godz. 18.00, Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny.

Redakcja piaseczno4u

O czym to będzie?
Impro to filozofia życia. Trening to pozornie proste zabawy działające na wyobraźnię i otwierające horyzonty myślenia, trudno opisać. W praktyce Impro broni się samo.

Jak to zrobimy? Jak się przygotować?
Załóż wygodne ubranie sportowe i przyjdź. Razem nauczymy się wychodzić z naszej strefy komfortu w bezpieczny , kończący się salwami śmiechu sposób. Uśmiechniesz się sama do siebie. Uniwersalne , oryginalne , niepowtarzalne, impro ? bądź w życiu tu i teraz.

Spotkanie poprowadzi:

Katarzyna Michalska – aktorka, absolwentka słynnej ?Filmówki? w Łodzi pod opieką Jana Machulskiego. Jest ?Matką Założycielską? pierwszej zawodowej grupy impro w Polsce ? Teatru Improv AB OVO. Od 7 lat organizatorka festiwalu 321IMPRO w Konstancinie. Razem z kolegami z zespołu stworzyła przestrzeń Warsztatyimproabovo, na których regularnie uczy improwizacji w Warszawie, zapraszając na zajęcia aktorów, młodzież, dorosłych amatorów, oraz biznes. Jesienią tego roku znalazła się w złotej dziesiątce Kobiet Sukcesu Mazowsza, zostając laureatką tego prestiżowego konkursu. Prywatnie jest żoną muzyka oraz mamą 2 nastoletnich dzieci.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.