IV PIASECZYŃSKI RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

0
54

W niedzielę 27 maja na terenie targu w Piasecznie odbędzie się IV Piaseczyński Rajd Pojazdów Zabytkowych pt. Pogoń za Lokomotywą (w godz.. 9:00 – 14:00) oraz Motopiknik charytatywny (w godz. 10:00 – 17:00).

Start i meta zawodów oraz uroczyste wręczenie nagród i pucharów dla zwycięzców rajdu odbędzie się na Piaseczyńskim Motopikniku Charytatywnym. Podczas Motopikniku obejrzeć będzie można wystawę niepowtarzalnych aut z różnych epok, z szerokim przekrojem stref tematycznych, począwszy od aut zabytkowych, klasycznych, rodzimej produkcji, poprzez auta sportowe, rajdowe i wyczynowe oraz auta terenowe a skończywszy na motocyklach, motorowerach oraz przyczepkach i kamperach.

Dodatkowo w programie imprezy znajdują się koncert na żywo oraz atrakcje dla dzieci. Udział w Motopikniku jest BEZPŁATNY zarówno dla uczestników jak i odwiedzających. – Zachęcamy do wsparcia celu, w jakim ten piknik organizujemy. Będziemy przy wejściu na teren targowiska zbierać do puszek datki na rzecz Domów Dzieci w Pęcherach i przekażemy te środki na zorganizowanie dzieciakom wakacyjnego wyjazdu. Bez Waszej pomocy i wsparcia to się nie uda. Zatem zapraszamy serdecznie do hojności a my postaramy się Wam to wynagrodzić organizując, mamy nadzieję, fajną imprezę motoryzacyjną – zachęcają organizatorzy.

Wzorem poprzednich lat rajd ma charakter nawigacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dojechanie do wszystkich wyznaczonych punktów kontrolnych oraz odgadnięcie zagadek lub wykonanie zadań. Zawody są organizowane na terenie powiatu piaseczyńskiego i prowadzone są wyłącznie po publicznych, asfaltowych drogach. Dla zwycięzców przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów zawodów.

Redakcja piaseczno4u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.