JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI – w Piasecznie

0
16

W piątek 31 sierpnia na skwerze Kisiela o godz. 20.30 rozpocznie się piąty z zaplanowanych w sierpniu seansów filmowych w ramach cyklu „Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018”.

W piątek 31 sierpnia w Piasecznie będzie można obejrzeć film pt: „Jutro będziemy szczęśliwi” (2016) gatunek: komedia dramat reżyseria: Hugo Gélin scenariusz: Hugo Gélin, Mathieu Oullion, Jean-André Yerles produkcja: Francja, Wielka Brytania premiera: 19 maja 2017 (Polska) 7 grudnia 2016 (świat) czas trwania filmu: 1 godz. 58 min.

Redakcja piaseczno4u

Jutro będziemy szczęśliwi – Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin ? jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.