KONCERT RYSZARDA RYNKOWSKIEGO W GÓRZE KALWARII

0
7

W piątek 8 marca w Górze Kalwarii odbędzie się koncert Ryszarda Rynkowskiego – piosenkarza, kompozytora, pianisty, znanego z szeregu nagranych płyt, które otrzymywały niejednokrotnie miano złotej lub platynowej.

Miejsce: godz. 20.30, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Bilety w cenie 80 zł. dostępne w kasie Ośrodka oraz na biletyna.pl

Redakcja piaseczno4u

Obdarzony charakterystyczną barwą wokalista od lat urzeka szeroką publiczność piosenkami, które okraszone tekstami Jacka Cygana przylegają do niego jak dobrze skrojony garnitur. Jego piosenki śpiewają na koncertach wszystkie pokolenia. Sam wokalista śpiewa o rzeczach ważnych dla nas wszystkich, czaruje prawdziwością słowa, nastrojem, sercem, równie dobrze opowiadając smutne historie jak i te, które traktują świat z przymrużeniem oka i humorem. To artysta, jakich niewielu na naszej rodzimej scenie, człowiek o wysokiej kulturze słowa, jeden z tych, którzy w czasie koncertu potrafią nawiązać świetny kontakt z publiką nie za pomocą wyświechtanego: ?jak się bawicie?, ale dobrym żartem, anegdotą, celnym powiedzonkiem. Wszystko to gwarantuje niepowtarzalną atmosferę koncertu, zapewniając zarówno odrobinę wzruszenia, jak i sporo dobrej zabawy, atmosferę, która jest znakiem rozpoznawczym największych artystów. W trakcie koncertu Ryszarda Rynkowskiego będzie można usłyszeć wszystkie Jego największe przeboje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.