KONCERT W HUGONÓWCE

0
13

W piątek 2 marca w godzinach 19:00 – 22:00 odbędzie się koncert w konstancińskiej Hugonówce, w ramach inauguracji Sceny Otwartej w Konstancinie.

Na koncercie wystąpią trzy zespoły rockowe: Teraz i Tu, Poison Heart i Skrzydlate Małpy. Wejściówki na wydarzenie są bezpłatne, do odbioru przed koncertem w KDK Hugonówka. Liczba biletów ograniczona.

Konstanciński Dom Kultury i Stowarzyszenie Młody Konstancin zapraszają na wydarzenie, które ma na celu promowanie młodych artystów z Konstancina-Jeziorny. Nie tylko muzyków, ale wszystkie inne formy twórczości. Chcą pokazać, że w mieście są ludzie, którzy tworzą najróżniejsze formy sztuki i warto ich pokazać szerszej publiczności. Mają nadzieję tym koncertem rozpocząć szerszą prezentację konstancińskiej młodzieżowej sceny artystycznej.

Redakcja piaseczno4u

Poison Heart: elegancki Punk’n’Roll z wyraźnymi wpływami Hard Rocka i Punk Rock’a, pod stałym wpływem Gluecifer, Motorhead, The Hellacopters, Peter Pan Speedrock, Mustasch i wielu innych z różnych zakamarków Rock & Roll’a… Zespół z Warszawy, wokalista natomiast to mieszkaniec Konstancina-Jeziorny. Zespół tworzą: Jacek Barton – wokal Paweł Kozicki – gitara Kamil „Sontek” Sontowski – gitara Jacek Bartnik – bas MIchał Wróblewski – perkusja Zespół ma za sobą kilka dobrych imprez i koncertów m.in. z amerykańskimi legendami sceny punk rockowej: Turbo A.C.?s, Reno Divorce i Street Dogs, Wounds, Cock Sparrer, Dezerter. W 2013 podpisali kontrakt z amerykańską wytwórnią Zodiac Killer Records. 2014 to również bardzo dobrze przyjęta trasa po Niemczech oraz parę niezłych gigów włączając te z Nashville Pussy oraz z Bomb The World. Ich materiał zawsze świetnie recenzowany jest przez polską i zagraniczną prasę. Obecnie regularnie jeżdżą w trasy do Niemiec ostatnia razem z zespołem Bloodlights ( z liderem Capitanem Poonem ex Gluecifer) W tej chwili zespół przygotowuje nowy materiał długogrający oraz szereg koncertów w kraju i zagranicą. https://www.facebook.com/ph.rocknroll.

Teraz i Tu: miejscowa ekipa z Konstancina-Jeziorna ich muzykę można określić jako punk rock z wyczuwalnymi wpływami zimnej fali oraz ska. Zespół często w warstwie tekstowej opisuje życie w swoim mieście. Jeden numer w całości poświęcony Konstancinowi-Jeziornie. Chłopaki mają za sobą szereg koncertów i dorobili się swojej stałej mocnej publiki. W sieci zapolować można na ich numery, ciągle nie zrealizowane na nośnikach lecz liczymy na to, że zmobilizują się i wejdą do studia w celu nagrania krążka: Zespół tworzą: Przemek Wielocha – gitara, wokal Andrzej Pyrowicz – gitara Krzysiek Rozum – perkusja Przemek Gackowski – bas https://www.facebook.com/terazitu

Skrzydlate Małpy: to połączenie charyzmatycznego wokalu i mocnego rockowego brzmienia rodem z lat 80 i 90. W skład zespołu wchodzą Piotr „Dudi” Dudkowski (gitara), Andrzej „Andy” Dela (perkusja) i Tomasz ?Malin? Kopyt (bas), współtworzący wcześniej grupę White Highway oraz Paweł „Kiljan” Kiljański, wieloletni wokalista grupy Hetman, obecnie Night Rider i Night Rider Symphony. https://www.facebook.com/skrzydlatemalpy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.