MŁODZIEŻOWE FORUM EKOLOGICZNE

0
49

Wszyscy zainteresowani tematyką ochrony powietrza zaproszeni są do uczestnictwa w Młodzieżowym Forum Ekologicznym Każdy może walczyć z niską emisją, które odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia.

Miejsce: w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5, Piaseczno) o godzinie 12:00.

Organizatorami Młodzieżowego Forum Ekologicznego są: Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno oraz Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie.

W pierwszej części Młodzieżowego Forum Ekologicznego młodzież z Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie w trzech specjalnie przygotowanych na tą okazję wystąpieniach przybliży uczestnikom forum przyczyny i skutki niskiej emisji, co może zrobić każdy mieszkaniec by ograniczyć to niekorzystne dla naszego zdrowia zjawisko oraz jakie działania podejmuje gmina Piaseczno, by z nim walczyć. Drugą część forum rozpocznie występ artystyczny pt. Nasze miasto bez spalin i hałasu, po którym odbędzie się uroczystość wręczenia nagród laureatom oraz aktywnym uczestnikom konkursu Piaseczno mówi NIE niskiej emisji. Dla wszystkich uczestników forum przewidziano słodki poczęstunek.

Redakcja piaseczno4u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.