MÓJ PRZYJACIEL FILM – SPOTKANIE W JÓZEFOSŁAWIU

0
7

We wtorek 6 listopada w Józefosławiu odbędzie się spotkanie dla młodzieży (w wieku 13+), podczas którego będzie można obejrzeć film pod tytułem „Gra wojenna” reż. Goran Kapetanovic. Wstęp wolny.

Po spotkaniu odbędzie się dyskusja o tym, co to jest mediacja.
Miejsce: godz. 19.00, sala Klubu Kultury w Józefosławiu (ul. Urocza 14). Zapisy na warsztaty dla dzieci (ilość miejsc ograniczona) jozefoslaw@kulturalni.pl; tel. 22 750 42 03

Redakcja piaseczno4u

„Mój przyjaciel film”, czyli Rodzinny Klub Filmowy to otwarte spotkania filmowe oraz warsztaty artystyczno-psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Celem projektu jest włączenie filmu w wychowanie młodych ludzi, w tym w kształtowanie kompetencji wychowawczych u osób za nich odpowiedzialnych , rodziców i opiekunów. By realizować ten cel stworzyliśmy cykliczne wydarzenie dla dzieci, młodzieży i rodziców, które włączają film w proces kształtowania się, rozumienia emocji i relacji międzyludzkich u młodych ludzi, oraz w ich dialog z opiekunami: comiesięczne spotkania w warszawskich kinach i domach kultury pod hasłem „Rodzinny klub filmowy”. Organizatorzy: Fundacja „Generator”, Centrum Kultury w Piasecznie. Projekt dofinansowywany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.