PIASECZNO KOCHA ROWER

0
36

W sobotę 28 lipca od godz. 12.00 na Rynku Miejskim w Piasecznie odbędzie się kolejna impreza z cyklu „I love bike” pn.: Piaseczno Kocha Rower!

„Piaseczno kocha rower” czyli całodniowy piknik rowerowy to wydarzenie skierowane do całej lokalnej społeczności, której organizatorem jest Fundacja Kult. W centrum miasta na uczestników będzie czekać specjalnie przygotowany, innowacyjny tor rowerowy pumptrack. Na torze przez cały czas trwania festiwalu odbywać się będą warsztaty z prawidłowej jazdy, pokazy oraz zawody, gdzie najszybsi zawodnicy wśród swoich kategorii zostaną nagrodzeni.
Strefa festiwalu zaopatrzona będzie w strefę wypożyczalni sprzętu rowerowego – tam, jeśli ktoś nie posiada własnego pojazdu, będzie mógł zaopatrzyć się w rower czy też kask. Ciekawą atrakcję będzie również miasteczko ruchu drogowego czy fruit bike.
Cały festiwal wzbogacony będzie w treści merytoryczne na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prawidłowej techniki jazdy na rowerze.
Celem akcji jest dobra zabawa ale przede wszystkim zwiększenie świadomości rowerzystów i wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Atrakcje w czasie imprezy mają za zadanie zachęcić społeczność do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz pokazać, że jazda na rowerze wcale nie musi być nudna.

Redakcja piaseczno4u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.