PIASECZYŃSKA DEKLARACJA WSPÓŁPRACY

0
77

„PIASECZYŃSKA DEKLARACJA WSPÓŁPRACY” została podpisana !!!

Pierwszy ważny element, do współpracy w wyborach samorządowych ugrupowań demokratycznych został osiągnięty. Była w nas dzisiaj ogromna energia, to było czuć i z tego ogromnie się cieszę. Przed nami kolejne etapy, liczę na owocną i zgodną współpracę naszych ugrupowań, liczę że dołączą do nas również PSL, SLD oraz inne ugrupowania dla których wartości wymienione w deklaracji mają wartość. Liczę na to, że ambicje osób, które będą ubiegały się o jak najwyższe pozycje na listach, będą równie ważne jak troska o nasze małe ojczyzny: gminy i powiat.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do dzisiejszego spotkanie, tym które poświeciły swój czas i w ten piękny, słoneczny dzień byli świadkami uroczystości, posłom, przedstawicielom mediów i radnym, którzy nas zaszczycili. Dziękuję mojemu fantastycznemu zespołowi z N, który wspiera mnie w naszych wspólnych staraniach i działaniach (we wszystkich podziękowaniach nie wymieniam nazwisk, aby nikogo nie pominąć).

Specjalne podziękowania dla Zosia Sanejko za zmotywowanie nas do podpisania deklaracji i Kamila Gasiuk-Pihowicz i Marcin Podsędek , na których mogę zawsze liczyć.

Tekst i zdjęcie
FB Piotr Kandyba
8 kwietnia 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.