SPEKTAKL SUPERMENKA W KONSTANCINIE

0
17

W sobotę 9 lutego w Konstancinie odbędzie się spektakl „Supermenka” – opowieść o kilku latach życia współczesnej kobiety. Wykształconej, inteligentnej, błyskotliwej i pracowitej. Matki, żony, córki, pracownika, pracodawcy, kobiety szczęśliwej i nieszczęśliwej, zakochanej i samotnej, spełnionej i zdesperowanej. 90 minut na pokazanie takiego bogactwa doświadczeń, to bardzo mało. Chyba, że na scenie widzimy znakomitą aktorkę Jowitę Budnik.

Miejsce: godz. 19.00 Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15.
Bilety w cenie 40 zł. Kup bilet oraz w kasie w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy , 2 godziny przed wydarzeniem. Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów ( Karta Dużej Rodziny Karta Mieszkańca Dla Seniorów 15%).

Redakcja piaseczno4u

W Supermence jak w życiu, dramat miesza się z komedią, ironia z życzliwością, filozofia z banałem, a śmiech następuje po łzach i wściekłości. Desperackie próby bohaterki, aby poradzić sobie na niebezpiecznych zakrętach życia, wzbudzają z jednej strony wielki podziw, a z drugiej wywołuje salwy śmiechu. Możemy obserwować Jowitę Budnik w przejmujących monologach, finezyjnych, zabawnych dialogach, próbie tańca erotycznego, w czasie przetykania kolanka pod zlewem i w niezwykle bogatym repertuarze wokalnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.