SPOTKANIE Z KATARZYNĄ BONDĄ W PIASECZNIE

0
8

W sobotę 9 marca odbędzie się spotkanie w ramach Piaseczyńskiego Miasta Kobiet, podczas którego gościem będzie Katarzyna Bonda.

Miejsce: godz. 18.00, Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bezpłatne wejściówki dostępne na: pmk2019.evenea.pl oraz w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno, Oddział dla dzieci. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki.

Redakcja piaseczno4u

Piaseczyńskie Miasto Kobiet to cykliczne wydarzenie organizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminę Piaseczno w marcu. Co roku gościem imprezy jest wyjątkowa kobieta – znana i lubiana, jednak podziwiana wyłącznie na ekranie. W tym roku gościem Piaseczyńskiego Miasta Kobiet będzie Katarzyna Bonda, najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych w Polsce. Z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka. Wszystkie jej powieści zyskały status bestsellerów. Jest autorką trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem: Sprawa Niny Frank, Tylko martwi nie kłamią, Florystka, dokumentów kryminalnych Polskie morderczynie i Zbrodnia niedoskonała oraz podręcznika Maszyna do pisania. Ogromną popularność oraz prestiżowe nagrody przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską: Pochłaniacz, Okularnik, Lampiony, Czerwony Pająk. Pochłaniacz otrzymał Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Kryminałów 2015, a Okularnik – nagrodę Bestsellery Empiku 2015. Prawa do wydań zagranicznych zostały dotąd sprzedane do 13 krajów, zakupiły je największe wydawnictwa na świecie, m.in. Hodder & Stoughton i Penguin Random House.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.