Warsztaty flamenco w Piasecznie

0
0

W sobotę 18 marca i niedzielę 19 marca w Piasecznie odbędą się warsztaty flamenco z Natalią Meirino.

Miejsce: w godz. 15:00-16:15 (18.03.2017) oraz 11:00-12:15 (19.03.2017), Centrum Kultury w Piasecznie ul. Kościuszki 49, Piaseczno.

Cena warsztatów 120 zł / 2 spotkania. Warsztaty dla osób tańczących flamenco minimum 4 m-ce. Podczas zajęć praca nad charakterem tańca, jego stylem i rytmem. Sekwencje i kombinacje poszczególnych elementów charakterystycznych dla tangosa: marcajes, paseos, llamada, remate, salida.

Redakcja piaseczno4u

 

Natalia MEIRINO – wybitna tancerka flamenco. Jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Tańczyła taniec klasyczny i nowoczesny, flamenco studiowała w szkole Amor de Dios w Madrycie pod okiem takich nauczycieli jak La China, La Truco, Manuel Li?an, Marco Flores, Concha Jare?o, Rafaela Carrasco, Belén Maya i wielu innych. W Sewilii szkoliła się pod okiem takich mistrzów jak Alicia Márquez, Andrés Pe?a, Pilar Ogalla, Soraya Clavijo i Mercedes Ruiz. Podróżuje po całym świecie. Wraz z zespołem Antonio el Pipa brała udział w wielu festiwalach flamenco ( Festival de Jerez czy Bienal de Flamenco de Sevilla). Od 2004r jest solistką i nauczycielką flamenco. Prowadzi zajęcia w madryckich szkołach flamenco – El HORNO i Conservatorio Casa Patas. Ma na swoim koncie wiele tras koncertowych. Występowała między innymi w Ameryce Południowej, USA, Europie, Rosji, Maroco czy Japonii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here