WOLPREZA w Piasecznie

0
36

W sobotę 2 czerwca w Piasecznie odbędzie się festiwal wolontariuszy Wolpreza, który jest organizowany przez Stowarzyszenie Dobrej Woli.

Wolpreza odbędzie się na parkingu przy ul. Zgoda w godz. 15.00-22.00. Wstęp wolny.

Redakcja piaseczno4u

Podziękowaniem dla osób angażujących się społecznie w pomoc osobom niepełnosprawnym jest tradycyjnie, już od 7 lat, koncert znanego i lubianego zespołu. W zeszłym roku był to występ T.Love, w tym roku królować będzie muzyka disco-polo w wykonaniu zespołu Fanatic.

FANATIC to jeden z pierwszych zespołów disco polo. Grupa początkowo koncertowała na zabawach i weselach w okolicach Żyrardowa. Sukces krążącej po okolicy amatorskiej kasety zainspirował właściciela żyrardowskiej hurtowni kaset, Sławomira Skrętę. Odnalazł on członków zespołu i zaproponował im współpracę. W ten sposób powstała pierwsza w Polsce firma fonograficzna nurtu disco polo Blue Star. W latach 1994-2002 teledyski do piosenek zespołu były emitowane na antenie telewizji Polsat w programie muzycznym Disco Relax. Po długiej przerwie Fanatic pojawił się w 2008 roku w programie Jak oni śpiewają na antenie Telewizji Polsat, gdzie wraz z Anetą Zając wokalista zespołu wykonał największy przebój grupy, czyli ?Czarownicę?, która jest coverem utworu Janusza Laskowskiego. Zespół Fanatic tworzą: Jerzy Ślubowski, Leszek Nowakowski i Sławomir Osuchowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.