WTOREK Z SATYRĄ W PIASECZNIE

0
7

We wtorek 19 marca w Piasecznie odbędzie się Wtorek z satyrą, czyli Marek Majewski zaprasza. Podczas wydarzenia wystąpi Lubelska Federacja Bardów.

Miejsce: godz. 20.00, Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 złotych.

Redakcja piaseczno4u

Lubelska Federacja Bardów (zwana w skrócie Federacją) – oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. Sposobem organizacji pracy przypominająca piwnice artystyczne, gdzie jest wielu autorów, kompozytorów i wykonawców. Czerpie wzorce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtów muzyki popularnej. Charakteryzuje się niespotykaną potęgą głosów, a także wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową.

W zimowym sezonie kulturalnym, Centrum Kultury w Piasecznie rusza z nowym cyklem wydarzeń pod tytułem WTOREK Z SATYRĄ czyli Marek Majewski zaprasza. Spotkania, których autorem i gospodarzem jest znany satyryk Marek Majewski obejmuje cykl koncertów, w których udział biorą autorzy-wykonawcy z kręgu piosenki literackiej i kabaretowej. Proponujemy Państwu spotkania z satyrą w starym stylu, tj. nie będącą jedynie przerywnikiem dla śmiesznych, przebieranych scenek, jak to się dzieje w modelu kabaretu obecnie lansowanego w mediach, ale stanowiącej odrębny gatunek sztuki. Cykl nie jest nastawiony na bieżącą satyrę polityczną, ale raczej na nieco głębszą refleksję.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.