YOURTURN 3 W PIASECZNIE – POKAŻ SIĘ!

0
85

#YourTurn to niepowtarzalne wydarzenie, w którym udział jest zupełnie darmowy!

W sobotę 16 czerwca 2018 roku w godzinach 12:00 – 18:00 dowiecie się jak stać się prawdziwym Internetowym twórcą i stworzyć coś niepowtarzalnego. Jeśli dopiero myślisz o założeniu kanału na YouTube, Twoja przygoda z nim dopiero się zaczęła, bądź tworzysz już jakiś czas, ale chciałbyś się podszkolić – ta konferencja jest dla Ciebie!

Chciałbyś utworzyć własną markę, a także swój własny, unikatowy wizerunek, ale brakuje Ci do tego odwagi lub chęci? Chciałbyś dowiedzieć się, jak umiejętnie oddzielić swoją pasję od życia prywatnego? Nie wiesz, od której strony się za to zabrać? Myślisz, że brak profesjonalnego sprzętu stoi Ci na drodze? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to mamy zaszczyt zaprosić Cię na 3 ogólnopolską konferencję #YourTurn – pokaż się, organizowaną przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno.
Prelekcje poprowadzą dla Was doświadczeni YouTuberzy oraz trenerzy:

Matt Olech (mattolech.pl)
Tomek Racławski (trener)
Piotr Jasik (GameTrollTV)

Jeśli ukończyłeś 14 lat – zgłoś się! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy aż 120 osób, które będą mogły wziąć udział w YourTurn3! Koniecznie już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/

Redakcja piaseczno4u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.