ZADBAJMY O TO, CO WAŻNE – sylwetki kandydatów

0
64

Przedstawiamy sylwetki kandydatów do RADY POWIATU PIASECZYŃSKIEGO, których program  „ZADBAJMY O TO, CO WAŻNE” został opublikowany w poprzednim artykule (link do programu).

Kandydaci do RADY POWIATU PIASECZYŃSKIEGO:

Magdalena Kaźmierczak-Ciompa
Okręg nr 2, lista nr 8, miejsce 1

Lat 48, mama czterech córek, działa społecznie w zarządzie Stowarzyszenia Rodziców „Tu”, prowadzącego przedszkole i punkty przedszkolne oraz zajmującego się profilaktyką środowiskową, w  Instytucie Spraw Obywatelskich w ramach projektu „Dom to praca”, a także w Zespole ds. Promocji Uczestnictwa Rodzin w Życiu Publicznym i Przeciwdziałania ich Dyskryminacji przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Agnieszka Gutkowska
Okręg nr 6, lista nr 8, miejsce 1

Mieszka w powiecie piaseczyńskim od 18 lat. Od jedenastu działa w Radzie Sołeckiej Ustanowa. Współorganizowała doroczne sprzątania tej wsi, wyścigi rowerowe „Pętelka”, pikniki rodzinne, remont świetlicy w remizie OSP w Jeziórku, wypoczynek i zajęcia dla dzieci.

Pracuje w Stowarzyszeniu Rodziców „TU” (w gminie Prażmów prowadzi ono dwa przedszkola),  koordynując działania na rzecz dzieci, młodzieży i rodzin. Zajmuje się profilaktyką środowiskową, wyrównywaniem szans edukacyjnych i życiowych dzieci wiejskich oraz (w wolontariacie) pomocą osobom dotkniętym przemocą domową. Członkini prażmowskiego gminnego zespołu ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Studiowała socjologię na UW, pracowała jako dziennikarka i redaktorka oraz jako tzw. adwokat socjalny w organizacjach pozarządowych.

Krzysztof Wawro
Okręg nr 2, lista nr 8, miejsce 4

56 lat, żonaty, dwie córki, mieszka w Wólce Kozodawskiej od 17 lat.
Wykształcenie wyższe ekonomiczne, dodatkowo studia podyplomowe w zakresie finansów, kontroli wewnętrznej oraz MBA.
Konsultant działający aktualnie w obszarze ochrony zdrowia.
Wykształcenie i doświadczenie zawodowe pomoże w realizacji programu „ZADBAJMY O TO, CO WAŻNE”

Link do programu kandydatów – „ZADBAJMY O TO, CO WAŻNE”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.